Máte radi kemping, ale chýba Vám pri tom komfort? Máme pre Vás riešenie.

Fiat Talento CAMPPRO & Fiat Dobló CAMPPRO je vybavené vostavbou Sitka Original S aleboM od spoločnosti VISU. Ide o chytré riešenie premeny modelu Talento na obytné vozidlo prostredníctvom vyberateľných modulov. Vostavba je prispôsobená vozidlu a dokonale využíva jeho priestor. Vďaka dômyselnému dizajnu vo vozidle nájdete nielen posteľ, ale aj plnohodnotné sedenie so stolom. Či už vonku prší alebo je zima, vy budete vždy v pohode.

POSTEĽ AJ STÔL

Vozidlo s vostavbou tvorí nielen priestor pre pohodlné spanie, ale aj plnohodnotné sedenie so stolom. Za 10 sekúnd tak urobíte z komfortného ležania pracovný priestor alebo útulné miesto na večeru.

KUCHYNSKÝ MODUL

V zadnej časti vostavby nájdete boxy s výklopnými stolíkmi, drážkou na varič a deleným úložným priestorom. Kuchyňa je plne vybavená kempingovým riadom, varičom, ale aj drobnosťami, akými sú príbory alebo hrnčeky.

ÚLOŽNÝ PRIESTOR

Vo vostavbe je priestor pre všetko, čo na cestách potrebujete, presnejšie 300 litrov priestoru. Vďaka taškám si navyše všetko môžete zabaliť doma a pred odchodom len pripnúť do vostavby pomocou patentov.

Viac infromácií nájdete v sekcii cenníky a katalógy TU.

Údaje uvedené v tomto katalógu majú len informatívny charakter. Technické údaje, výbava jednotlivých verzií a príslušné doplnky sa môžu meniť na základe špecifických požiadaviek trhu či právnych noriem. Vozidlo Fiat je vybavené vostavbou dodanou externým dodávateľom. Nejedná sa o originálne príslušenstvo výrobcu.Táto prezentácia nie je ponukou na uzavretie zmluvy.

    Vypracujeme vám cenovú ponuku na váš nový Fiat Professional

    Nechajte nám na seba údaje a my Vás kontaktujeme