Fiat DOBLÒ

Práca nikdy nekončí

Už viac ako 35 rokov budujeme svoju povesť spoľahlivosťou a odhodlaním. Vaše poslanie sa stáva naším, či už prepravuje tovar, osoby alebo máte úplne špecifické potreby. Doblò má riešenia pre všetkých.

Výška strechy pri Doblo XL +25 cm

Objem až do 5,4 m3

Ložná kapacita až 1000 kg

VERZIE VOZIDLA

Vyberte si tú správnu pre Vaše podnikanie

Zadné dvere

Vďaka možnosti otvorenia v uhle 180° ponúkajú zadné dvere praktickosť a funkčnosť.

Úložné priestory

Centrálny úložný priestor s protišmykovým povrchom je ideálny pre uloženie predmetov, ktoré chcete mať v ideálnom dosahu. Odkladací priestor v obložení dverí môže súčasne pojať 1,5litrovú fľašu, dve fľaše o objemu 0,5 litra a zápisník formátu A4.

Ergonomické kľučky dverí

Kľučky dverí modelu Doblò Cargo boli navrhnuté tak, aby zlepšovali ergonómiu a zvyšovali robustnosť: zvislé vonkajšie kľučky zjednodušujú otváranie aj zatváranie dverí.

Jedinečný štýl pre väčšiu funkčnosť a výkon

Doblò Combi má úplne prepracovanú prednú časť, štýlovejšiu a plnú technológií. Tvar kapoty a predného nárazníka zlepšuje aerodynamiku a účinnosť, a to aj pri nízkych rýchlostiach.

Najlepšie v triede

Nízka hrana ložnej plochy uľahčuje nakladanie/vykladanie, zatiaľ čo objem cez 5m3, nosnosť 1000 kg a vnútorná dĺžka 3,4 m robia Doblò Combi ideálnym vozidlom pre akékoľvek použitie. To opäť potvrdzuje, že je nielen najlepším vozidlom svojej triedy, ale aj najlepším partnerom.

Panel s kontrolnými ukazovateľmi

Panel s kontrolnými ukazovateľmi bol navrhnutý tak, poskytol maximálnu viditeľnosť a čitateľnosť všetkých zobrazovaných informácií v akýchkoľvek podmienkach jazdy.

Jedinečný štýl pre väčšiu funkčnosť a výkon

Doblò Work Up má úplne prepracovanú prednú časť, štýlovejšiu a plnú technológií. Tvar kapoty a predného nárazníka zlepšuje aerodynamiku a účinnosť, a to aj pri nízkych rýchlostiach.

Ložná plocha

Ložná plocha s podlahou s vodovzdornej preglejky je skutočne veľmi pevná: 2,3 m dlhá, 1,82 m široká, s plochou 4,2 m2 pojme 3 europalety alebo 33 prepraviek na ovocie.

Tretie sedadlo

Okrem miesta pre 3 cestujúceho ponúka multifunkčné predné sedadlo aj veľký úložný priestor. Sklopné operadlo prostredného sedadla je možné využiť ako stôl, opierku ruky alebo držiak dokumentov, bočné sklopné sedadlo potom umožňuje prepravu dlhých predmetov, ktoré je možné navyše zabezpečiť pomocou praktických hákov na zadnej strane operadla.