Fiat DUCATO

Nová generácia podnikania už funguje

Už viac ako 35 rokov budujeme svoju povesť spoľahlivosťou a odhodlaním. Vaše poslanie sa stáva naším, či už prepravuje tovar, osoby alebo máte úplne špecifické potreby. Ducato má riešenia pre všetkých.

Viac než 10 000 dostupných verzií

Objem až do 17 m3

Až do 16 sedadiel

VERZIE VOZIDLA

Vyberte si tú správnu pre Vaše podnikanie

LED svetlá denného svietenia DRL

Svetlomety s LED svetlami denného svietenia DRL poskytujú o 40% väčšiu svetelnú účinnosť a sú umiestnené na dobre chránenom mieste, čo znižuje riziko ich poškodenia pri drobných nárazoch.

Nová deväťstupňová automatická prevodovka

Nová deväťstupňová automatická prevodovka v kombinácii s meničom krútiaceho momentu namiesto konvenčnej spojky Vám ponúka jednoduché radenie, vyšší krútiaci moment a vynikajúcu spoľahlivosť. Zvýšenie krútiaceho momentu je spôsobené kratšími prevodovými pomermi, ktoré sa radia častejšie, rýchlejšie a plynulejšie, čo zlepšuje správanie vozidla a zároveň znižuje spotrebu paliva. Nová prevodovka Vám ponúka výber z troch jazdných režimov: Normálny režim, režim pre najnižšiu spotrebu a režim pre maximálny výkon.

Motory

Motor pre každé poslanie, dieselový alebo na zemný plyn, s nízkou spotrebou paliva a emisiami, špičkovú dynamikou a ohľaduplnosťou k životnému prostrediu. Motory MultiJet s indikátorom prevodového stupňa sú tiež k dispozícii so systémom Start&Stop. Všetky verzie s manuálnym radením majú 6 prevodových stupňov, u radu Maxi navyše so špecifickými prevodovými pomermi. Tlačidlo UP optimalizuje radenie prevodových stupňov v prípade plného zaťaženia alebo pri jazde do prudkého kopca.

Menu