Nový Fiat SCUDO

Originálna multifunkčná dodávka od Fiat Professional je späť

Elektrické alebo dieselové? Vy rozhodujete.

Nové Scudo je v ponuke v dvoch verziách: s dieselovým motorom a v úplne novej plne elektrickej verzii.

Prekvapivá prepravná kapacita

Napriek kompaktným vonkajším rozmerom s výškou len 190 cm je prepravná kapacita mimoriadne veľká s objemom nákladového priestoru 6,6 m3 a užitočnou hmotnosťou až 1400 kg.

Pocity z riadenia ako v osobnom automobile

V novom modeli Scudo budete mať pocit, že šoférujete osobný automobil. Pohodlná pozícia za volantom a kompaktné rozmery vám umožnia absolvovať pracovný deň, a to aj na dlhých cestách, úplne bez stresu.

Flexibilita, akú potrebujete

Nové riešenie Magic Cargo vám poskytne možnosť prispôsobenia interiéru podľa momentálnych potrieb. Nové Scudo sa môže pochváliť veľkorysým objemom nákladového priestoru a pozoruhodnými riešeniami ložnej plochy, ktorá sa prispôsobí každej situácii.

Dve cesty, jeden cieľ

Elektromotor, ktorý je k dispozícii pre všetky úrovne výbavy a všetky dĺžky, posúva Scudo na novú a nekompromisnú úroveň výkonu. Navyše si môžete vybrať medzi rôznymi batériami, 50 alebo 75 kWh, podľa potrieb vášho podnikania. Pokiaľ ide o dieselové motory, Scudo sa môže pochváliť najširšou ponukou so štyrmi rôznymi motorizáciami. Verzia s dvojlitrovým motorom je charakteristická novou 8-stupňovou automatickou prevodovkou.

Elektricky bez kompromisov

Elektromotor ponúka skvelé výkonové parametre bez akýchkoľvek kompromisov. Vyskúšajte si to sami.

Posledná generácia dieselových motorov

Štyri výkonové úrovne a dve prevodovky: manuálna alebo 8-stupňová automatická.

Rovnaká ložná kapacita

Elektrická verzia disponuje rovnakou užitočnou hmotnosťou a objemom nákladového priestoru ako verzia so spaľovacím motorom. Vyberte si partnera, ktorý sa k vám hodí najlepšie.

Scudo Multijet

Nové Scudo vo verziách so spaľovacím motorom ponúka štyri špičkové motorizácie, ktoré vynikajú účinnosťou a výkonom.

Bezpečnostní asistenti riadenia a jazda

14 prvkov aktívnej a pasívnej bezpečnosti

Nový Fiat Professional Scudo ponúka celý ekosystém technológií podporujúcich vodiča, aby bola jeho cesta bezpečnejšia.

Rýdze potešenie z jazdy

Pohodlie na každej ceste

Všestrannosť, veľkorysosť a agilita. Scudo je úžitkové vozidlo, ktoré ponúka všetko podstatné pre akúkoľvek pracovnú cestu. Rôzne konfigurácie sedadiel, nastavenie volantu a pozícia vodiča ako v osobnom automobile poskytujú maximálne pohodlie aj na dlhých cestách.

Inovatívne vlastnosti pripravené zlepšiť každodenný život na palube

Systém Magic Cargo

Skladací stolík Eat&Work

Elektronické sklápacie bočné zrkadlá

Nabíjačka

Príjemná, pohodlná a všestranná kabína

Čakali ste takú priestornosť? Nové Scudo ponúka riešenia na usporiadanie priestoru kabíny, ktoré boli navrhnuté tak, aby vám poskytli tie najlepšie pracovné podmienky, a to aj v naozaj náročných situáciách.

Systém Magic Cargo

Nové Scudo sa môže pochváliť najmodernejším systémom na nakladanie objemných predmetov, čo ešte viac zdôrazňuje výraznú všestrannosť tohto modelu. Vďaka výklopnému veku pod sedadlom spolujazdca je možné predĺžiť ložnú plochu, a to až na 3,32 m vo verzii L1, 3,67 m vo verzii L2 a maximálne 4,02 m vo verzii Maxi L3. Predné sedadlo umožňuje rôzne konfigurácie, môže byť stolíkom pre počítač a tablet alebo aj obed. To všetko v maximálnom pohodlí.

Vyberte si sedadlo

Čo preferujete pre svoj tím? Vyberte si medzi pohodlnou lavicou s veľkým a skrytým úložným priestorom alebo samostatnými sedadlami, aby ste mohli spravovať priestor individuálne. Zvoľte predné sedadlá tak, aby vyhovovali potrebám vášho tímu. Scudo je synonymom pohodlia a všestrannosti pre vašu prácu.

Vyhrievané sedadlá

Získajte neuveriteľné pohodlie, najmä keď klesne okolitá teplota. Predné sedadlá je možné vyhrievať, vďaka čomu môžete čeliť aj dlhým zimným cestám.

Nastaviteľná pozícia za volantom

Volant je nastaviteľný výškovo o hĺbkovo, zatiaľ čo sedadlá je možné nastaviť do rôznych kombinácií výšky a uhla. To uľahčuje voľbu najlepšej pozície za volantom, aj keď sa vodiči striedajú.